Przygotowania do meczu z Chrobrym Głogów

Przygotowania do meczu z Chrobrym Głogów

Wiele wskazuje na to, że w sobotę piłkarze ŁKS-u wrócą także na ligowe boiska. Przed meczem z Chrobrym Głogów łodzianie mają w planach pięć jednostek treningowych.

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Wojciecha Stawowego pokonali Unię Janikowo 2:0 i awansowali do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski. Po niedzielnym odpoczynku drużyna spotka się na pierwszych w tym tygodniu zajęciach w poniedziałkowy wieczór.

We wtorek zawodnicy będą pracowali nad siłą i wytrzymałością w dwóch grupach, a od środy na tapet wróci zielona murawa i zajęcia stricte piłkarskie. Do piątku włącznie sztab trenerski zaplanował po jednym treningu dziennie, w tym m.in. zajęcia na głównej płycie boiska przy al. Unii 2.

W sobotę 7 listopada lider Fortuna 1 Ligi zmierzy się z Chrobrym Głogów (początek spotkania o godz. 12.40). Po tym meczu w planie są jeszcze: trening regeneracyjny i wyrównawcza jednostka treningową dla zawodników, którzy nie wystąpią w meczu z Chrobrym lub zaliczą w tym spotkaniu mniej minut.