Klub

Do pierwszego gwizdka. Tańsze bilety na mecz z Rakowem

07.03.2024

07.03.2024

Do pierwszego gwizdka. Tańsze bilety na mecz z Rakowem

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z mistrzem Polski i nie zwlekajcie, bo tylko do poniedziałku do godz. 19 zakupicie wejściówki na starcie z Rakowem Częstochowa w ATRAKCYJNEJ CENIE.

Na mecz 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Raków Częstochowa zapraszamy na stadion Króla w niedzielę 17 marca (początek o godz. 15), ale sprzedaż biletów rozpoczynamy już teraz.

Nie zwlekajcie z zakupem. Do pierwszego gwizdka wyjazdowego spotkania ŁKS-u z Wartą Poznań – czyli do poniedziałku 11 marca (do godz. 19) – wejściówki zakupicie w promocyjnej cenie (-10 zł).

Bilety dostępne już teraz online na bilety.lkslodz.pl, a także stacjonarnie w U2 ŁKS Store!

Do zobaczenia w U2 ŁKS Store. Do zobaczenia na stadionie Króla!


Godziny otwarcia U2 ŁKS Store (tu kupisz bilet!)

  • Piątek, 8 marca | godz. 11.00 – 19.00
  • Sobota, 9 marca | godz. 11.00 – 15.00
  • Niedziela, 10 marca | nieczynne
  • Poniedziałek, 11 marca | godz. 11.00 – 19.00

Ceny biletów na mecz: ŁKS – Raków Częstochowa (obowiązują do poniedziałku 11 marca)

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Pamiętaj

  • Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
  • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).