Prezes i trener odpowiedzą na Wasze pytania

07 / 01 / 2021

W najbliższą niedzielę (tj. 10 stycznia) na naszym facebookowym profilu, a także na antenie oraz kanale Radia Łódź na Youtube, rozpocznie się transmisja ze spotkania z prezesem Tomaszem Salskim i trenerem Wojciechem Stawowym, którzy na żywo będą odpowiadać na pytania kibiców.

W styczniu ubiegłego roku prezes, trener i zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego spotkali się z kibicami ŁKS-u w studiu Radia Łódź i podobne spotkania zamierzaliśmy organizować cyklicznie, lecz na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa.

Nic jednak straconego. W najbliższą niedzielę (tj. 10 stycznia) kibice będą mieli okazję zadać pytania prezesowi i szkoleniowcowi ŁKS-u, chociaż ze względu na obostrzenia sanitarne nie dojdzie do spotkania „twarzą w twarz”, a rozmowę na żywo z szefem i trenerem łódzkiego klubu zorganizujemy wespół z Radiem Łódź za pośrednictwem internetu i przy pomocą połączenia telefonicznego.

Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 18.10 na naszym facebookowym profilu, a także na antenie oraz na kanale Youtube łódzkiego radia. Z gośćmi Radia Łódź, czyli prezesem Tomaszem Salskim i trenerem Wojciechem Stawowym będziecie mogli połączyć się telefonicznie lub zadać swoje pytanie za pośrednictwem profilów społecznościowych ŁKS-u.

Spotkanie będzie trwało od godz. 18.10 do godz. 20.00, z krótką piętnastominutową przerwą na serwis informacyjny Radia Łódź (19.00 – 19.15). Zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu z Tomaszem Salskim i Wojciechem Stawowym wszystkich kibiców ŁKS-u.