Poznaj stadion Króla z bliska. Trwają zapisy

Poznaj stadion Króla z bliska. Trwają zapisy

Spacer po stadionie Króla z okazji zbliżających się urodzin Króla? Świetna okazja, żeby poznać ukochane miejsce każdego ełkaesiaka. W piątek 28 października zapraszamy na spacer po Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Nie zwlekajcie z zapisami, bo liczba miejsc ograniczona.

Z okazji zbliżającej się 115. rocznicy urodzin patrona naszego obiektu, a także z okazji ligowego meczu ŁKS-u z Arką Gdynia, zapraszamy na spacer po Stadionie Miejskim. im. Władysława Króla.

Program spaceru

Nasz spacer po Stadionie Miejskim im. Władysława Króla przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi rozpoczniemy przy portierni, a stamtąd udamy się dalej – zobaczymy strefę VIP, lożę prezydencką i poznamy historię ŁKS-u dzięki unikalnej osi czasu opatrzonej wieloma cennymi pamiątkami.

Oczywiście w trakcie wycieczki nie będziemy żyć wyłącznie przeszłością, dlatego zajrzymy na murawę, pokonując tę samą drogę, którą przed meczami pokonują piłkarze; być może zajrzymy też do szatni zawodników i na trybunę prasową, będzie więc okazja do opowiedzenia wielu ciekawych historii i zrobienia wielu ciekawych zdjęć.

Kiedy?

Zapraszamy na bezpłatny spacer po sportowym domie ŁKS-u w piątek (28 października) w godz.: 17.00, 17.30, 18.00 i 18.30 (czas jednej wycieczki – ok. 50 minut).

• Limit miejsc na pojedynczą wycieczkę – 20 osób.

Jak się zapisać na wycieczkę?

Jeśli jesteście zainteresowani zwiedzeniem stadionu ŁKS-u napiszcie na: marketing@lkslodz.pl

• Na Wasze zgłoszenia czekamy do wyczerpania miejsc.
  • W treści wiadomości (przesłanej na adres: marketing@lkslodz.pl) prosimy o podanie: imienia i nazwiska oraz preferowanej godziny wycieczki (spośród podanych przez nas wyżej).
  • Jedynym potwierdzeniem zapisania na wycieczkę będzie zwrotna wiadomość e-mail, którą otrzymacie w odpowiedzi na Wasze zgłoszenie. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy zakończone, osiągnęliśmy limit miejsc!