Pożegnanie z Nacho

04 / 01 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Umowa ŁKS-u z Nacho Monsalve została rozwiązana za porozumieniem stron. Hiszpańskiemu piłkarzowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu.

Dwuipółletnia przygoda Nacho Monsalve z Łódzkim Klubem Sportowym dobiegła właśnie końca. Były piłkarz m.in. Atlético Madryt, Deportivo La Coruña, Rayo Vallecano, FC Twente Enschede i NAC Breda rozegrał z przeplatanką na piersi 56 oficjalnych meczów i zdobył 4 gole (w starciach z Puszczą Niepołomice, Wisłą Kraków i Arką Gdynia). Hiszpański obrońca awansował z „Rycerzami Wiosny” do PKO BP Ekstraklasy, a w bieżącym sezonie w elicie wystąpił w 13 spotkaniach.

Łódzki Klub Sportowy rozwiązał umowę z Nacho Monsalve za porozumieniem stron. Piłkarzowi dziękujemy za jego zaangażowanie, profesjonalne podejście do obowiązków i udział we wspomnianym awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.