Klub

Po sparingu ŁKS – Warta Poznań 3:0

03.07.2019

03.07.2019

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala na półmetku przygotowań do nowego sezonu wygrali z pierwszoligową Wartą Poznań 3:0. Gole dla ełkaesiaków w 37. i 47. minucie strzelił nowy Rycerz Wiosny – Pirulo. W drugiej połowie swoje trafienie z rzutu karnego dołożył Łukasz Sekulski.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania i posłuchania rozmowy z trenerem Kazimierzem Moskalem.

Sparing: ŁKS Łódź – Warta Poznań 3:0 (2:0)

• Bramki: Pirulo 37′, 47′, Sekulski 83′ (k)

• ŁKS Łódź: Budzyński (46′ Arndt) – Grzesik (46′ Bogusz), Rozwandowicz (46′ Juraszek), Sobociński (46′ Dampc), Klimczak (46′ Rozmus) – Pirulo (46′ Trąbka (84′ Ratajczyk)), Łuczak (46′ Wolski), Piątek (46′ Srnić), Kalinkowski (46′ Guima), Ramirez (46′ Pyrdoł) – Kujawa (46′ Sekulski (84′ Radionow)).
  • Warta Poznań: Laskowski (46′ Lis) – Kuzdra, Kieliba (46′ Ławniczak), Boczek (69′ Skrobosiński), Kiełb (46′ Fiedosewicz) – Grobelny (70′ Wawrzynowicz), Cierpka (46′ Marciniak) – Biegański (70′ Lisowski), Janicki (69′ Szmyt), Jaroch (46′ Jakóbowski (66′ Jaroch)) – Spławski (76′ Tomaszczak)