Aktualności

Plan przygotowań ŁKS do rundy wiosennej

23
18 / 11 / 2022

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej na początku stycznia. W planie – sześć meczów sparingowych i czternastodniowe zgrupowanie w Turcji.

Lider Fortuna 1 Ligi zakończy 2022 rok anonsowanym już przez nas sparingiem z Polonią w Piotrkowie Trybunalskim, który zaplanowano na sobotę 26 listopada. Następnego dnia rozpocznie się przerwa. W trakcie dwóch pierwszych tygodni zawodnicy będą odpoczywać, ale na dwa ostatnie tygodnie urlopów otrzymają opracowaną przez szkoleniowców rozpiskę z ćwiczeniami.

Wszystko po to, aby we wtorek 3 stycznia rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej z odpowiedniego pułapu. Ełkaesiacy na początku 2023 roku zamierzają trenować na własnych obiektach i rozegrać trzy mecze sparingowe, w tym ze Świtem Skolwin (4. miejsce w grupie II trzeciej ligi) i Pogonią Siedlce (12. miejsce w drugiej lidze).

21 stycznia zmienimy klimat, bo właśnie tego dnia rozpocznie się czternastodniowe zgrupowanie w Turcji. Tym razem nie będzie to Side, a położona też nad Morzem Śródziemnym Antalya, która słynie m.in. z bardzo dobrej bazy treningowej. W trakcie pobytu w Turcji rozegramy trzy spotkania sparingowe (czekamy na potwierdzenie terminów i rywali).

Po 4 lutego podopieczni trenera Kazimierza Moskala rozpoczną w Łodzi ostatni etap przygotowań do piłkarskiej wiosny. Inaugurację wiosennej części rozgrywek na zapleczu ekstraklasy zaplanowano na weekend 11-12 lutego i wtedy też zmierzymy się na stadionie Króla z GKS-em Tychy. Już dziś można zarezerwować sobie miejsce na ten mecz, zakupując online karnet na rundę wiosenną (bilety.lkslodz.pl).


Harmonogram przygotowań ŁKS do rundy wiosennej:

  • 3 stycznia – wznowienie treningów
  • 11 stycznia – sparing ze Świtem Skolwin
  • 14 stycznia – sparing (czekamy na potwierdzenie)
  • 18 stycznia – sparing z Pogonią Siedlce
  • 21 stycznia – rozpoczęcie zgrupowania w Turcji (Antalya). W planie trzy mecze sparingowe
  • 4 lutego – powrót do Łodzi
  • ok. 11-12 lutego – F1L: ŁKS – GKS Tychy (dokładny termin wkrótce)


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny