Plan przygotowań ŁKS do sezonu 2024/2025

Plan przygotowań ŁKS do sezonu 2024/2025

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do sezonu 2024/2025 w środę 19 czerwca. Nasza drużyna rozegra cztery mecze sparingowe, a dwa z nich odbędą się w trakcie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej.

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego spotka się na pierwszych zajęciach miesiąc przed inauguracją rozgrywek ligowych. Na początku ełkaesiacy będą trenować na własnych obiektach, rozegrają też jeden mecz sparingowy, z kolei 1 lipca rozpoczną dziewięciodniowe zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, gdzie poza szlifowaniem formy zagrają dwa kolejne sparingi. Po powrocie do Łodzi odbędzie się jeszcze jedna gra kontrolna, a na weekend 19-21 lipca zaplanowano inaugurację sezonu 1. Ligi.

Harmonogram przygotowań ŁKS-u do sezonu 2024/25:

• 19 czerwca: rozpoczęcie przygotowań
  • 29 czerwca: pierwszy sparing (rywal do potwierdzenia)
  • 1 lipca: początek zgrupowania w Woli Chorzelowskiej
  • 6 lipca: vs. Stal Mielec (sparing)
  • 9 lipca: vs. Puszcza Niepołomice (sparing)
  • 10 lipca: zakończenie zgrupowania i powrót do Łodzi
  • 13 lipca: ostatni sparing (rywal do potwierdzenia)
  • 19-21 lipca: start ligi

W Woli Chorzelowskiej

Po raz piąty piłkarze ŁKS-u będą szlifować formę przed nowym sezonem w położonej na skraju Puszczy Sandomierskiej Woli Chorzelowskiej. Znajdujący się tam kompleks hotelowo-rekreacyjny Rado Resort składa się m.in. z czterogwiazdkowego hotelu, sali konferencyjnej, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu i co interesuje piłkarzy najbardziej – oświetlonego pełnowymiarowego boiska naturalnego ze świetnie zaopatrzonym zapleczem socjalnym. Rado Resort to także zaplecze SPA & WELLNESS ze strefą termalną, suchą i parową sauną, dwoma rodzajami jacuzzi i basenem rekreacyjnym, poza tym w hotelowej restauracji pracują cenieni na Podkarpaciu kucharze, specjalizujący się w menu dedykowanym piłkarzom.