Plan przygotowań ŁKS do nowego sezonu. Pięć sparingów

Plan przygotowań ŁKS do nowego sezonu. Pięć sparingów

Piłkarze ŁKS-u na pierwszych zajęciach przed nowym sezonem spotkają się 29 czerwca. W planie przygotowań znalazły się m.in. obóz w Woli Chorzelowskiej oraz pięć meczów sparingowych.

Zaledwie dziewięć dni po finale barażów zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Ełkaesiacy po krótkim urlopie spotkają się 29 czerwca, a dzień później wezmą udział w badaniach wydolnościowych.

Pierwszego lipca łodzianie zameldują się w Woli Chorzelowskiej, gdzie przygotowywali się do rundy jesiennej także w ubiegłym roku. W trakcie dziewięciodniowego zgrupowania nasi piłkarze rozegrają dwa mecze sparingowe (ze Stalą Mielec i Stalą Rzeszów), a 9 lipca wrócą do Łodzi, gdzie odbędą się trzy kolejne gry kontrolne (z KKS-em Kalisz, Koroną Kielce i Zniczem Pruszków).

Mecze kontrolne piłkarzy ŁKS-u:

• 3 lipca: Stal Mielec (Wola Chorzelowska); godz. 10.30
  • 7 lipca: Stal Rzeszów (Wola Chorzelowska); godz. 10.30
  • 14 lipca: KKS Kalisz (Łódź); godz. 18.00
  • 17 lipca: Korona Kielce (Łódź) / 3×45 minut; godz. 12.30
  • 24 lipca: Znicz Pruszków (Łódź); godz. 18.00

Ponownie w Woli Chorzelowskiej

Oddalona od miejskiego zgiełku, otoczona przyrodą i położona na skraju Puszczy Sandomierskiej Wola Chorzelowska leży dziesięć kilometrów od Mielca. Znajdujący się tam kompleks hotelowo-rekreacyjny Rado Resort składa się m.in. z czterogwiazdkowego hotelu, sali konferencyjnej, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu i co interesuje piłkarzy najbardziej – oświetlonego pełnowymiarowego boiska naturalnego ze świetnie zaopatrzonym zapleczem socjalnym.

Do dyspozycji ełkaesiaków, tak jak rok temu, będzie również zaplecze SPA & WELLNESS, więc po ciężkich zajęciach z pewnością będzie okazja skorzystać ze strefy termalnej, a w jej ramach z suchej i parowej sauny, dwóch rodzajów jacuzzi i basenu rekreacyjnego. Łodzianie z pewnością nie będą narzekać także na kuchnię, bo w hotelowej restauracji Lubaszka pracują cenieni na Podkarpaciu kucharze, specjalizujący się w menu dedykowanym piłkarzom.