Aktualności

Piotr Janczukowicz nominowany do tytułu Piłkarza Marca

9
28 / 03 / 2023

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który tym razem wyłoni najlepszego zawodnika marca. Laureat wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek, firma Fortuna, przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych obok piłkarzy Wisły Kraków, Apklan Resovii Rzeszów, Skry Częstochowa i Ruchu Chorzów znalazł się też zawodnik ŁKS-u – Piotr Janczukowicz.


Piłkarz Marca – nominowani:

  • Luis Fernandez (Wisła Kraków)
  • Ruben Hoogenhout (Resovia Rzeszów)
  • Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź)
  • Jakub Sagnowski (Skra Częstochowa)
  • Daniel Szczepan (Ruch Chorzów)

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (29 marca, 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

W poprzednich miesiącach dwukrotnie tytuł Piłkarza Miesiąca odbierał najskuteczniejszy zawodnik ŁKS – Pirulo.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny