Piłkarze wsparli Wigilię z kibicami ŁKS-u

Piłkarze wsparli Wigilię z kibicami ŁKS-u

Odbywającą się każdego roku Wigilię z kibicami ŁKS-u organizowaną dla dzieci z domów dziecka i mniej zamożnych rodzin wsparli piłkarze pierwszej drużyny. Jak zawsze gramy przecież w jednej drużynie!

Piłkarze ŁKS-u spisują się doskonale nie tylko na boisku. Zawodnicy wicelidera drugiej ligi zorganizowali wewnątrz drużyny zbiórkę i przekazali na organizację Wigilii z kibicami ŁKS-u 1300 złotych, czyli równowartość 52 talerzyków.

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego wraz z wieloma sympatykami klubu także w tym roku otworzy serca w kierunku tych, którzy tego potrzebują najbardziej. Tradycyjna wigilia z kibicami, na którą zostaną zaproszone dzieci z Domu Dziecka i ełkaesiackich rodzin po raz kolejny stanie się okazją, aby na twarzy najmłodszych i najważniejszych pojawił się szeroki uśmiech.

Nie zabraknie doskonałej zabawy, świątecznych paczek składających się zarówno ze słodkich, jak i typowo biało-czerwono-białych upominków, nie zabraknie również licznych niespodzianek.

I aby w tym roku nie zawieść najważniejszych Gości na wigilii, kibice ŁKS-u organizują zbiórkę pieniędzy. Koszt wykupienia jednego miejsca dla dziecka wyniesie 25 zł.

Piłkarze, jak już wspomnieliśmy, przekazali na ten cel 1300 zł. Zachęcamy wszystkich, aby również wsparli tę inicjatywę.

Wpłat dokonywać można do 7 grudnia bieżącego roku na podany numer konta:

• 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi
  • Konto PayPall dla emigracji: sk@lksfans.pl
  • Tytułem przelewu prosimy podawać nick z forum ŁKSFANS.PL

Organizatorzy z otwartymi rękami czekają również na osoby, które zamiast pieniędzy pragną przekazać na ten szczytny cel słodkie upominki, które z pewnością zachwycą małych gości. W tej sprawie prosimy się kontaktować na adres e-mail: lkslodz@wp.pl lub poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do użytkownika Jędrek.