Piłkarze ŁKS nagrają życzenia specjalnie dla Ciebie!

17 / 02 / 2021

Dzięki aplikacji Fortuna 1 Ligi możesz wziąć udział w niezwykłej licytacji. Nagrodą będą specjalne życzenia, które piłkarze ŁKS-u nagrają osobiście np. dla bliskiej Ci osoby.

Widzieliście wideo, które piłkarze nagrali w Side z okazji urodzin dla trenerów Wojciecha Stawowego i Jacka Janowskiego? Podobne nagrają i dla Was, a że pomysłów im nie brakuje, możecie być pewni, że będzie to wyjątkowa pamiątka.

Wszystko to za pośrednictwem aplikacji Fortuna 1 Ligi, w której znajdziecie wszystko o rozgrywkach na zapleczu ekstraklasy i co nie mniej ważne, dzięki której nawet podczas codziennych zakupów możecie wspierać ŁKS.

Wasze wsparcie ma wielką moc, dość powiedzieć, że sfinansowaliście już zakup drona dla Akademii ŁKS, a coraz bliżej jesteśmy realizacji także drugiego celu, czyli zakupu dwóch specjalistycznych łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie i służących do fizjoterapii.

Do upragnionej mety przybliżą nas nie tylko zakupy, o których wspomnieliśmy wcześniej, ale i udział w licytacji. Chciałbyś sprawić niezwykłą niespodziankę komuś bliskiemu, na przykład z okazji urodzin, imienin, ważnej rocznicy lub jakiejkolwiek innej okazji? Nic prostszego! Weź udział w licytacji, w której nagrodą będą spersonalizowane życzenia od piłkarzy pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Nagramy je specjalnie dla Ciebie!

Jak dołączyć?

Dodajmy do tego, że każdy kibic ŁKS-u może zaangażować się w bezpośrednią pomoc swojemu klubowi, bez względu na to, czy robi zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też za pośrednictwem internetu.

W przypadku zakupów stacjonarnych wystarczy zgłosić w aplikacji kartę płatniczą, podając jedynie jej 16-cyfrowy numer, dzięki czemu płacąc za zakupy w wybranych punktach, część sumy z dokonanej transakcji trafia na konto klubu.

W przypadku zakupów internetowych transakcja zostanie zapisana na konto klubu w momencie, kiedy kibic wejdzie do sklepu internetowego poprzez aplikację bądź stronę internetową aplikacja.1liga.org (tu nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej).

Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto klubu. Każdy użytkownik może na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile z tej kwoty trafiło do klubu. Podobny wgląd mają punkty partnerskie.