Akademia

Piknik rodzinny Akademii ŁKS

22.06.2022

22.06.2022

Piknik rodzinny Akademii ŁKS

Gwiazdy ŁKS-u, turniej dla przedszkolaków, pokazowe mecze i masa atrakcji dla dzieci. W sobotę 25 czerwca widzimy się na pikniku rodzinnym Akademii ŁKS! Start o godz. 9.

Zapraszamy Was w sobotę na święto Akademii ŁKS. Będziemy popularyzować ruch na świeżym powietrzu i zachęcać do wspólnej zabawy każdego, kto ma ochotę ruszyć się sprzed telewizora i kanapy – dzieci, kibiców, ludzi z sąsiedztwa. To ma być rodzinne spotkanie ełkaesiaków – tych najmłodszych i tych starszych.

– Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Chcemy, żeby było to rodzinne pełne uśmiechów wydarzenie, które zbliży nas do siebie i przy okazji pokaże trochę inne oblicze Akademii ŁKS. To nie tylko miejsce pracy, szkolenia i rozgrywania meczów. Tutaj, realizując swoje piłkarskie pasje, bawimy się dobrze cały rok i chcemy się tym wszystkim podzielić – mówi Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS.

Startujemy o godz. 9. Pół godziny później rozpocznie się turniej dla najmłodszych, w którym może wziąć udział każdy bez wyjątku przedszkolak. Następnie, na ośmiu mini boiskach, każda z trzynastu drużyn Akademii ŁKS sprawdzi formę rodziców i trenerów, a na deser młodzi ełkaesiacy zmierzą się z drużyną gwiazd ŁKS-u.

Łowcy autografów nie będą się nudzić, bo pojawią się znani zawodnicy naszego klubu, w tym mistrzowie Polski z 1998 roku (Grzegorz Krysiak i Witold Bendkowski), bohater z Wembley Mirosław Bulzacki, rekordzista pod względem liczby występów w ekstraklasie w barwach jednego klubu (Marek Chojnacki), uczestnicy Ligi Mistrzów (Przemysław Kaźmierczak i Paweł Golański), znani ligowcy na czele z Ryszardem Robakiewiczem, Michałem Łabędzkim i Arkadiuszem Klimasem oraz uczestnicy meczów ŁKS-u z FC Porto – Artur Kościuk i Jarosław Soszyński.

Na imprezie znajdzie się coś na ząb (m.in. stoiska z grillem), znajdzie się też wiele atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchańców, malowania twarzy, zajęć plastycznych i upominków. Nie zabraknie stoiska z klubowymi gadżetami, w którym wszyscy chętni będą mogli nabyć m.in. koszulki zawodników ŁKS-u z zeszłego sezonu. Wraz z trenerami zwiedzimy również ośrodek treningowy Akademii i odkryjemy jego sekrety.

Wstęp oczywiście bezpłatny. Dajcie znać rodzinie i znajomym. W najbliższą sobotę widzimy się w Akademii ŁKS. Wejścia od strony ul. Krańcowej i ul. Minerskiej.


Program pikniku rodzinnego Akademii ŁKS (sobota, 25 czerwca):

  • 9.00 | otwarcie pikniku
  • 9.30 | start otwartego turnieju dla wszystkich chętnych dzieci
  • 11.00 | mecze Akademia ŁKS vs. rodzice
  • 12.00 | mecz zawodnicy vs. trenerzy
  • 13.00 | mecz Akademia ŁKS vs. gwiazdy ŁKS
  • 14.00 | zakończenie imprezy

Partnerzy pikniku