Aktualności

Ostatnie godziny na zakup karnetu!

15
05 / 08 / 2019

Choć sprzedaż karnetów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego w PKO Ekstraklasie na sezon 2019/2020 trwa do 11 sierpnia, to wszystkim niezdecydowanym przypominamy, że realny termin na zakupienie całosezonowej wejściówki mija już w najbliższą środę wczesnym popołudniem. Czasu na dokonanie transakcji zostało zatem już bardzo niewiele!

Dlaczego w środę po południu zakup karnetu na mecze z udziałem „Rycerzy Wiosny” będzie już praktycznie niemożliwy? Odpowiedź jest banalnie prosta. W środę w samo południe, czyli o godzinie 12:00, rusza sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Piastem Gliwice. Biorąc pod uwagę tempo sprzedaży jednorazowych wejściówek na pierwsze dwa spotkania przy al. Unii z Lechią i Lechem oraz rangę przeciwnika (aktualny mistrz Polski), można przyjąć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że pula biletów pozostałych w systemie zostanie wykupiona w ciągu niespełna pół godziny.

Jednocześnie klub przypomina, że sprzedanych zostało już ponad 4000 karnetów, co oznacza, że przed kolejnymi meczami dostępnych będzie każdorazowo mniej niż tysiąc wejściówek. Warto też dodać, że pierwszym ze spotkań, przed którym nie będzie można nabyć całosezonowej karty wstępu jest hitowo zapowiadająca się potyczka z Legią Warszawa – wicemistrzem kraju i jedynym polskim klubem, który ciągle uczestniczy w rywalizacji o europejskie puchary.

Tylko zakup karnetu daje pewność obejrzenia wszystkich meczów ligowych ŁKS-u u siebie w sezonie zasadniczym i to na wybranym przez siebie miejscu. Kupując karnet pomagasz też klubowi – dostarczając środki konieczne na dalszy jego rozwój i wzmacniając jego pozycję w rozmowach z partnerami biznesowymi. Przy okazji przypominamy też, że w tym sezonie żadne miejsce na stadionie nie musi się pozostać puste w przypadku nieobecności posiadacza karnetu bądź biletu. Jeżeli ktoś jakiegokolwiek powodu nie jest w stanie dotrzeć na mecz, może zwolnić przysługujące mu miejsce po zalogowaniu się w systemie biletowym (więcej na ten temat TUTAJ). Przed meczem z Lechią z takiej opcji skorzystało 143 kibiców, a przed meczem z Lechem było ich już 199. Każdemu z nich serdecznie za to dziękujemy!

Reasumując… Chcesz uniknąć nerwowego wyczekiwania na informację o terminie rozpoczęcia internetowej sprzedaży biletów na poszczególne mecze? Chcesz uniknąć stresu związanego z tym, że osoba stojąca przed Tobą w kolejce wykupi ostatni bilet na najbliższe widowisko z udziałem ełkaesiaków? Chcesz dodatkowo pomóc klubowi? Jeżeli odpowiedziałeś „TAK” na powyższe trzy pytania, nie czekaj i skorzystaj z możliwości nabycia karnetu (również na raty). Do zamknięcia sprzedaży pozostały już dosłownie godziny…


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]