Ostatni na remis. ŁKS II – Barycz Sułów 0:0

11
15 / 07 / 2023

W sobotę piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrali ostatni sparing, zamykający okres przygotowawczy przed startem rozgrywek 2. Ligi. Biało-czerwono-biali zremisowali z Baryczą Sułów 0:0.

Pierwsze minuty spotkania były intensywne, choć żadna drużyna nie wypracowała sobie widocznej przewagi. Oba zespoły grały od bramki do bramki, brakowało jednak celnych strzałów, które byłyby wyzwaniem dla któregoś z golkiperów. Taki stan rzeczy utrzymywał się przez całą pierwszą połowę. Ełkeasiacy stworzyli sobie kilka okazji, jednak nie były one na tyle groźne, aby w końcu piłka wpadła do siatki.

Nieco inaczej układała się druga część spotkania. W pierwszych minutach po rozpoczęciu drugiej połowy kilkoma dobrymi interwencjami popisał się Tomasz Kucharski, zatrzymując groźne strzały zawodników Baryczy, ale ełkaesiacy nie pozostawali im dłużni. Momentami biało-czerwono-białym brakowało niewiele, czy to może zimnej krwi, czy odpowiedniego wyczucia momentu do oddania strzału. Im bliżej końca spotkania, a wciąż utrzymywał się wynik 0:0, tym atmosfera na murawie robiła się coraz bardziej gorętsza (co korespondowało z upalnym klimatem tego dnia).

Ostatecznie, mimo kilku dobrych prób, biało-czerwono-biali zakończyli sparing z Baryczą Sułów wynikiem 0:0. Teraz podopieczni Marcina Matysiaka skupiają się już tylko na lidze – inauguracja rozgrywek 2. Ligi już w piątek z Pogonią Siedlce.

Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – Barycz Sułów 0:0

• ŁKS: Tomasz Kucharski – Mateusz Bąkowicz (61′ Zawodnik testowany 3), Aleksander Ślęzak (61′ Zawodnik testowany 4), Oskar Koprowski (71′ Zawodnik testowany 5), Lamine Coulibaly (46′ Igor Lambrecht) – Bartosz Biel (71′ David Barseguian), Zawodnik testowany 1 (71′ Vahe Mnatsakanyan), Wiktor Kościuk (71′ Jan Kuźma), Yuya Kamon (55′ Dawid Kort), Antoni Młynarczyk (46′ Nelson Balongo) – Zawodnik testowany 2 (46′ Łukasz Dynel)