Klub

Organizacyjnie przed meczem z Sandecją

14.10.2022

14.10.2022

Organizacyjnie przed meczem z Sandecją

Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami organizacyjnymi przed piątkowym meczem ŁKS-u z Sandecją Nowy Sącz. Przed pierwszym gwizdkiem koniecznie zajrzyjcie do strefy forBET, gdzie czekać na Was będzie wiele atrakcji.

Spotkanie ŁKS-u z Sandecją Nowy Sącz rozpocznie się w piątek 14 października o godz. 20.30. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 19.

Jak zwykle zachęcamy, żeby nie zwlekać z zajmowaniem miejsc do ostatniej chwili, co pozwoli uniknąć kolejek, przywitać piłkarzy i wysłuchać przedmeczowego hymnu zespołu The Bootels.

Przed spotkaniem minutą ciszy uczcimy pamięć Mateusza Jaworskiego, wychowanka ŁKS-u, który kilka dni temu odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą.


Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Sandecją zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (tu płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

 • Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Zachęcamy też do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 19.
 • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Strefa forBET

W piątek przed meczem ŁKS-u z Sandecją koniecznie zajrzyjcie do znajdującej się obok stadionu strefy forBET, gdzie nasz sponsor przygotuje dla Was kilka atrakcji.

 • FIFA 23
 • piłkarzyki
 • boisko do gry „1 na 1”
 • bramka celnościowa
 • konkursy z nagrodami

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im tym razem parking „P2” (parking „pod telebimem”) bramą nr 5 znajduje się od al. Bandurskiego . Do dyspozycji jest również płatny parking P1 (wjazd bramą nr 3 i 4) – tu opłata wg stawek operatora obiektu.

 • Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
 • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
 • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
 • Akredytację na mecz z Sandecją można odebrać w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.