Organizacyjnie przed meczem z Bruk-Bet Termaliką

04 / 06 / 2021

W piątek piłkarze ŁKS-u zmierzą się na Stadionie Miejskim w Łodzi im. Władysława Króla z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Kibiców ŁKS-u oraz przedstawicieli mediów prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją tego spotkania.

Mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się z liderem z Niecieczy rozpocznie się w piątek 4 czerwca o godz. 20.30. Trybuna Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godz. 19.30.

Informacja dla kibiców

Posiadaczom karnetów (na cały sezon oraz na rundę jesienną), którzy w terminie wygenerowali miejsce na trybunie, bilet został automatycznie „załadowany” na kartę kibica w trakcie procesu przypisywania miejsca w systemie sprzedaży (w związku z czym NIE trzeba go drukować).

Do dyspozycji kibiców, zgodnie z decyzją władz, będzie w sobotę 25 proc. miejsc na trybunie (liczone po odjęciu sektorów wyłącznych ze sprzedaży oraz strefy buforowej). Dostępne będzie co czwarte miejsce na trybunie stadionu.

Kasa stacjonarna: w piątek, 4 czerwca (dzień meczu): otwarta w godz. 12.00 – 17.30 w punkcie sprzedaży (Łódź Sport Arena), a od godz. 18.00 do końca pierwszej połowy czynna będzie kasa biletowa przy parkingu (od al. Unii 2). Wszystkie miejsca zostały zajęte, ale kasa jest do dyspozycji tych kibiców, którzy chcą np. wymienić kartę kibica na nową.

Wejście na obiekt i parking

Kibice, którzy zajęli miejsca na sektory A1/B1/B2 wchodzą na obiekt bramą 1, z kolei ci, którzy zajęli miejsca na sektory B3/B4/C1 – bramą 2 (w obu przypadkach wejście od strony al. Unii Lubelskiej). Parking dla kibiców jest oznaczony jako „P1” (wjazd bramą 3 i 4 od strony al. Unii) i płatny.

Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Wszystkich kibiców zachęcamy, aby nie zwlekać z wejściem na stadion. Unikajcie skupisk, zachowujcie bezpieczny dystans, a po wejściu na obiekt kierujcie się niezwłocznie na wskazane na bilecie miejsca.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking znajduje się od strony al. Unii Lubelskiej i jest oznaczony jako „P5” (wjazd bramą nr 1). Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji.

Przed wejściem na stadion ochrona podda każdego kibica pomiarowi temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37,2 °C nie zostaną wpuszczone na obiekt, podobnie jak i osoby nie posiadające maseczki ochronnej). Dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna.

Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu w trakcie imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.