Aktualności

Organizacyjnie przed imprezą „łodzianie”

12
16 / 09 / 2020

65. derby Łodzi kibice ŁKS-u obejrzą na telebimie w ramach imprezy targowo-wystawowej „łodzianie”. W związku z tym wszystkich uczestników tego wydarzenia prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami organizacyjnymi.

Impreza targowo-wystawowa „łodzianie”, w trakcie którego sympatycy ŁKS-u m.in. wspólnie obejrzą na telebimie mecz ełkaesiaków z Widzewem odbędzie się w środę 16 września przy al. Unii 2.

Do rozdysponowania było w sumie 700 bezpłatnych biletów dla posiadaczy karnetów i wszystkie zostały już zarezerwowane. Ich ograniczona liczba wynika z wymogu organizacji imprezy w reżimie sanitarnym (ilość osób zależy od powierzchni parkingu – na każdą osobę musi przypadać 2,5 m2).

Wystawy i goście specjalni

W trakcie wydarzenia uczestnicy imprezy będą mieli okazję podziwiać wystawę „Drużynowi mistrzowie ŁKS-u”. Pomysłodawcą i zarazem jej autorem jest kustosz tradycji ŁKS-u Jacek Bogusiak, który przygotował 32 plansze. Na każdej z nich znajdą się unikalne zdjęcia, informacje i ciekawostki o wszystkich 22 drużynowych mistrzach Polski z ŁKS w sportach zespołowych, w tym takie perełki jak przedwojenne mistrzowskie zespoły w hazenie, siatkówce i piłce ręcznej, a ponadto boksu, koszykówki kobiet i mężczyzn, siatkówki kobiet i oczywiście piłki nożnej.

To nie jedyna atrakcja wieczoru. Z przyjemnością informujemy, że ok. godz. 18.40 gośćmi wydarzenia „łodzianie” będą byli piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego.

Jednym z wystawców w trakcie imprezy będzie też Centrum Medyczne Kinemedica, które oferuje nowoczesne metody kontaktu z przychodnią medyczną w dobie pandemii koronawirusa. Dodajmy, że w trakcie wydarzenia każdy będzie mógł zapisać się do Centrum Medycznego Kinemedica i tym samym zapewnić sobie opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Miejsce wydarzenia „łodzianie”

Wydarzenie odbędzie się na parkingu oznaczonym „P3” (od strony trybuny zachodniej) i rozpocznie już o godz. 18 (pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na kilka minut po godz. 19). Na terenie, gdzie odbędzie się impreza „łodzianie”, znajdą się poza telebimem także toalety, umywalki, strefa dla wystawców oraz strefa cateringowa. Koniec wydarzenia zaplanowano na godz. 22.

Gdzie parkować? Wejście na teren wydarzenia

Parking dla zmotoryzowanych kibiców jest oznaczony jako „P1” (wjazd bramą 3 i 4 od strony al. Unii) i płatny (2 zł/h). Przy okazji informujemy, że brama nr 1 i brama nr 7 będą zamknięte. Na załączonej mapie zostały również zaznaczone dwa punkty (wstępna identyfikacja i główna identyfikacja), przez które uczestnicy wydarzenia wejdą na teren imprezy „łodzianie”. Każdy z uczestników wydarzenia zostanie więc poddany dwukrotnej weryfikacji dokumentów oraz biletu.

Wstęp / Impreza identyfikowana

Impreza targowo-wystawowa „łodzianie” jest identyfikowana, co oznacza, że przy wejściu na teren organizowanego wydarzenia jej uczestnik poza obowiązkowym biletem (w formie tradycyjnej wejściówki lub biletu pobranego na telefon) zobligowany jest do okazania także dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Osoby bez ważnego biletu, bez dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub takie, w przypadku których dane z biletu nie będą pokrywać się z tymi z dokumentu tożsamości nie zostaną wpuszczone na teren organizowanego wydarzenia.

Pragniemy przy okazji poinformować, że wszystkie wydane na ten sezon akredytacje prasowe i identyfikatory nie obowiązują na środową imprezę.

Impreza w reżimie sanitarnym

Przed wejściem na obiekt ochrona podda każdego kibica pomiarowi temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37,2 °C nie zostaną wpuszczone na obiekt, podobnie jak i osoby nie posiadające maseczki ochronnej). Dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna.

Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na wydarzeniu „łodzianie” zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba w trakcie trwania imprezy będzie zobowiązana m.in. do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora wydarzenia narazi organizatora na kary.

Wszystkich uczestników imprezy targowo-wystawowej „łodzianie” prosimy szczególnie o poszanowanie naszego wspólnego mienia. Zabrania się przy tym wnoszenia na teren imprezy m.in. środków pirotechnicznych, niebezpiecznych przedmiotów, środków odurzających i alkoholu.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]