Aktualności

Columbus Energy dołączył do grona sponsorów ŁKS!

27
15 / 09 / 2020

Firma Columbus Energy, czyli wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki, w tym fotowoltaiki, została nowym sponsorem piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Umowa obowiązuje w bieżącym sezonie. Firma Columbus Energy, która dołączyła właśnie do grona sponsorów Łódzkiego Klubu Sportowego, specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych wykorzystywanych nie tylko w domach, ale także w biznesie. Samowystarczalność i niezależność energetyczna plus odczuwalne oszczędności to największe zalety fotowoltaiki, czyli techniki przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną.

Firmie Columbus Energy zaufały już ponad 23 tysiące Polaków, więc cieszymy się, że ceniony w kraju lider tej branży wspierać będzie także najstarszy łódzki klub. W związku z podpisaniem umowy logo nowego sponsora pojawi się m.in. na koszulkach meczowych, w których ełkaesiacy występują na zapleczu ekstraklasy w sezonie 2020/2021.

Co więcej, nowy sponsor ŁKS-u przygotował dla klubu i jego kibiców specjalny program afiliacyjny. Jego szczegóły zdradzimy już wkrótce.

– Wiarygodność, a także niekwestionowana pozycja na rynku sprawiają, że z wielką przyjemnością witamy w gronie sponsorów naszego klubu firmę Columbus Energy. Mamy nadzieję, dosłownie i w przenośni, że przed tą współpracą świetlana przyszłość – stwierdził prezes ŁKS, Tomasz Salski.

– Postanowiliśmy wesprzeć oba łódzkie kluby piłkarskie: ŁKS Łódź i Widzew Łódź z kilku względów. Przede wszystkim, z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują z sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w „dawaniu dobrej energii”, czyli promowaniu neutralności energetycznej – zaznaczył Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]