Aktualności

OPP: 13 goli i awans rezerw! Porażka ŁKS III

10
13 / 09 / 2022

Piłkarze rezerw ŁKS-u wygrali we wtorek z Bzurą Ozorków 13:0 i dzięki temu awansowali do czwartej rundy Okręgowego Pucharu Polski. W dalszej części tych rozgrywek nie zobaczymy lidera klasy okręgowej ŁKS III Łódź, który w środę przegrał 1:5 z czwartoligowym AKS SMS Łódź.

Nasi trzecioligowcy w grze o awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski rozgromili w Ozorkowie aktualnego lidera grupy IV łódzkiej klasy A (dotąd dwa zwycięstwa i bilans bramkowy 15-0), zdobywając we wtorkowy wieczór aż trzynaście goli. Worek z bramkami łodzianie rozwiązali już w 4. minucie na sprawą gola Błażeja Radwanka, a potem było tylko lepiej.

Ełkaesiacy już do przerwy prowadzili różnicą pięciu goli, po zmianie stron dorzucili jeszcze osiem trafień, a na listę strzelców poza wspomnianym napastnikiem wpisali również Łukasz Dynel (dziś aż czterokrotnie), Mateusz Bąkowicz, Jędrzej Zając, Adam Król, Jan Łabędzki i Igor Lambrecht.

Aktualizacja: W środę do rywalizacji w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski przystąpiła druga drużyna rezerw. Piłkarze ŁKS III Łódź przegrali z AKS SMS Łódź 1:5 (nasi rywale zajmują obecnie czwarte miejsce w czwartej lidze), a honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w tym meczu Antoni Młynarczyk po podaniu Michała Nowakowskiego.


III runda Okręgowego Pucharu Polski / Bzura Ozorków – ŁKS II Łódź 0:13 (0:5)

  • Bramki: 0:1 Błażej Radwanek (4), 0:2 Łukasz Dynel (8), 0:3 Łukasz Dynel (22), 0:4 Błażej Radwanek (25), 0:5 Mateusz Bąkowicz (35), 0:6 Łukasz Dynel (49), 0:7 Łukasz Dynel (54), 0:8 Jędrzej Zając (62), 0:9 Jan Łabędzki (63), 0:10 Adam Król (65), 0:11 Igor Lambrecht (73), 0:12 Igor Lambrecht (80), 0:13 Jakub Piotrowski (84)
  • Sędzia: Kamil Zator (Opolski ZPN)

Składy:

  • Bzura Ozorków (wyjściowa jedenastka): Rafał Wroniecki – Łukasz Tomczyk, Jan Stokłosa, Przemysław Eljasik, Emil Karolak, Michał Dębski, Dawid Boratyński, Igor Pajecki, Piotr Majda, Damian Ziemniak, Michał Płóciennik. Trener: Marek Szabela.
  • ŁKS II: Tomasz Kucharski (65, Szymon Łyskawka) – Mateusz Bąkowicz (46, Adam Król), Aleksander Ślęzak (46, Jakub Tosik), Igor Lambrecht, Lamine Coulibaly – Jakub Romanowicz (46, Jędrzej Zając), Adrian Czypicki (57, Jan Łabędzki), Wiktor Kościuk, Błażej Radwanek (57, Ricardo Goncalves), Mikołaj Lipień – Łukasz Dynel (57, Jakub Piotrowski). Trener: Marcin Matysiak.

III runda Okręgowego Pucharu Polski / ŁKS III Łódź – AKS SMS Łódź 1:5

  • Bramki: 0:1 Damian Związek (8), 1:1 Antoni Młynarczyk (14), 1:2 Kacper Piotrowski (25), 1:3 Damian Związek (35), 1:4 Patryk Banasiak (78), 1:5 Patryk Pietrasiak (89).
  • Sędzia: Albert Różycki (Łódzki ZPN)

Składy:

  • AKS SMS Łódź (wyjściowa jedenastka): Andrzej Rutkowski – Szymon Gałązka, Kacper Świątczak, Damian Związek, Patryk Pietrasiak, Tymoteusz Karasiński, Kacper Piotrowski, Przemysław Chomicz, Jakub Kmita, Karol Korski, Kacper Dumicz. Trener: Michał Baiński.
  • ŁKS III: Piotr Wach – Adam Olczak, Michał Wąsowski, Wiktor Czerwiński (72, Jakub Basiński), Ramon Jakubiak – Antoni Młynarczyk (60, Iwo Misztalski), Mateusz Jastrzembski (46, Krystian Siniarski), Marcel Chałaj, Jan Jakubczak (46, Krystian Gołdyn), Michał Nowakowski (49, Łukasz Jakubiak) – Kacper Popławski (75, Kamil Szumski). Trener: Mariusz Zasada.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny