Aktualności

Ograniczenie dostępu do ośrodka Minerska

2
07 / 08 / 2020

Władze miasta podjęły decyzję ws. dostępu do obiektów administrowanych przez MOSiR. Organizowane tam zajęcia sportowe nie są zagrożone, lecz aż do odwołania obiekt przy ulicy Krańcowej, z którego korzysta Akademia ŁKS dostępny będzie wyłącznie dla grup zorganizowanych przy zachowaniu wzmożonych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Decyzja władz związana jest z zagrożeniem pandemią koronawirusa i na razie nie zmienia nic w harmonogramie zajęć grup młodzieżowych ŁKS-u. Decyzja dotyczy jedynie rodziców, opiekunów dzieci i osób postronnych.

– Obiekty sportowe mieszczące się przy ul. Małachowskiego 5 i Krańcowej 19, do odwołania dostępne będą wyłącznie dla grup zorganizowanych przy zachowaniu wzmożonych zasad bezpieczeństwa sanitarnego tj. każdorazowej dezynfekcji rąk przy wejściu i opuszczaniu obiektu przez uczestników zajęć, trenerów, instruktorów i sztab szkoleniowy, dezynfekcji sprzętu sportowego, pomiaru temperatury i dystansu społecznego – czytamy w komunikacie MOSiR-u.

Rodziców naszych młodych zawodników oraz ich kibiców prosimy o zrozumienie i przestrzeganie wprowadzonych zasad dostępu do obiektów sportowych Akademii ŁKS.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]