Klub

Oglądaj mecz Lech Poznań – ŁKS w TVP2 i Canal+

07.12.2019

07.12.2019

Oglądaj mecz Lech Poznań – ŁKS w TVP2 i Canal+

fot. Paweł Ciesielski

Po raz pierwszy w tym sezonie kibice będą mogli obejrzeć mecz ŁKS w otwartej telewizji. Sobotnie spotkanie Lecha z ŁKS-em pokaże program drugi Telewizji Polskiej oraz Canal+. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Oba zespoły przystąpią do tego meczu po zwycięstwach w ubiegłej kolejce. ŁKS przełamał passę trzech porażek z rzędu i pokonał u siebie wicelidera PKO Ekstraklasy – Cracovię 1:0, natomiast Lechici wybrali się w ubiegły weekend do Płocka, gdzie po dwóch bramkach Gytkjaera i jednej Amarala wzbogacili swój dorobek punktowy o trzy punkty. Ełkaesiacy mają więc nadzieję, że w końcu uda im się wydostać ze strefy spadkowej, a zespół Kolejorza z pewnością chciałby jeszcze w tym roku dogonić ligową czołówkę. Kto przybliży się do zrealizowania swojego celu i wygra to spotkanie? Tego dowiemy się już za kilka godzin.

Mecz transmitowany będzie w otwartym kanale TVP2, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Początek transmisji o godzinie 17:00. Mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Studio poprowadzi Mariusz Jankowski, a jego gośćmi będą Marcin Żewłakow i Sebastian Mila.

Tradycyjnie spotkanie będzie można również obejrzeć w Canal+ Sport. Skomentują go Rafał Dębiński oraz Maciej Murawski. Początek transmisji o godzinie 16:50.