Aktualności

Odszedł od nas wieloletni wiceprezes ŁKS

5
26 / 10 / 2020

W ubiegły czwartek odszedł od nas Zbigniew Szefliński. Wieloletni wiceprezes ŁKS-u miał 90 lat.

Już w latach 80. XX wieku Zbigniew Szefliński był jedną z najważniejszych postaci Łódzkiego Klubu Sportowego. Z wykształcenia pedagog, zasłynął m.in. pracą, za sprawą której ŁKS mógł się pochwalić współpracą z rekordową, bo wówczas najwyższą w historii liczbą łódzkich szkół.

Zbigniew Szefliński uważał, że efekty na tym polu uzyskuje się tylko wtedy, gdy klub staje się dla szkolnej młodzieży, nauczycieli oraz dyrekcji wiarygodnym partnerem. To także on, poza codzienną pracą na rzecz klubu, podkreślał znaczenie ŁKS-u i jego rolę jako klubu otwartego na dzieci i młodzież z całego miasta. Przy al. Unii 2 przez wiele lat sprawował funkcję wiceprezesa ŁKS ds. organizacyjnych. W 2003 roku należał do głównych animatorów obchodów 95. rocznicy powstania klubu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w najbliższy piątek 30 października o godzinie 12.30 na nowym cmentarzu „Na Dołach” przy ul. Smutnej 12. Rodzinie ś.p. Zbigniewa Szeflińskiego składamy szczere kondolencje.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]