Drużyna

Obrońca ŁKS-u i młodzieżowcy podpisali nowe kontrakty

25.05.2017

25.05.2017

Obrońca ŁKS-u i młodzieżowcy podpisali nowe kontrakty

W czwartek (25 maja) Łódzki Klub Sportowy podpisał nowy kontrakt z piłkarzem z pierwszego zespołu, a także związał się umową z dwoma utalentowanymi młodzieżowcami.

W czwartek na nowym kontrakcie swój podpis złożył Kamil Juraszek. Umowa z obrońcą, który w tym sezonie regularnie występuje w pierwszej jedenastce „Rycerzy Wiosny” została zawarta na kolejny rok i będzie obowiązywać do końca czerwca 2018 roku. Były piłkarz m.in. Śląska Wrocław i Arki Gdynia w obecnych rozgrywkach ma na koncie 27 meczów (w tym tylko jeden w roli rezerwowego) i 3 gole.

Łódzki Klub Sportowy zdecydował się również podpisać kontrakty z dwoma zdolnymi młodzieżowcami.

Kontrakt osiemnastoletniego pomocnika Mikołaja Maschery ma obowiązywać do 2020 roku (z opcją przedłużenia umowy na kolejny rok), natomiast dziewiętnastoletniego bramkarza Damiana Piotrowskiego do roku 2018.

Maschera w Centralnej Lidze Juniorów rozegrał w tym sezonie 23 mecze, w których zdobył dwa gole. Piotrowski ma na koncie jeden mecz mniej i sześć spotkań bez straty gola. Młody golkiper zadebiutował już w pierwszej drużynie w rozegranym w lutym sparingu z Radomiakiem (1:1), znajduje się ponadto w kadrze zespołu na mecze ligowe, gdzie jest potencjalnym zmiennikiem Michała Kołby.

Kamilowi Juraszkowi oraz dwóm zdolnym młodzieżowcom życzymy powodzenia podczas występów w biało-czerwono-białych barwach!