Aktualności

Obejrzyj zapowiedź meczu ŁKS – Legia w Canal+ Sport

14
22 / 08 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

W najbliższy czwartek, 22 sierpnia, punktualnie o godzinie 20:00 na antenie Canal+ Sport zostanie wyemitowane kolejne wydanie magazynu „Liga gra”, w którym będzie zapowiedziana szósta kolejka tego sezonu PKO Ekstraklasy. Miło nam poinformować, że w programie nie zabraknie obszernego materiału przybliżającego długą historię potyczek ŁKS-u z Legią Warszawa.

W trwającym około pół godziny magazynie „Liga gra” przed każdą kolejką co czwartek zapowiadamy wszystkie mecze danej serii gier. Tym najciekawszym poświęcamy oczywiście więcej miejsca niż pozostałym. A spotkania ŁKS-u z Legią zawsze elektryzują kibiców nie tylko w Łodzi i Warszawie, więc nie mogliśmy przejść nad niedzielną potyczką obojętnie – mówi Adam Westfal, dziennikarz Canal+ Sport. – ŁKS nie grał z Legią od siedmiu lat, więc tym razem postanowiliśmy się popatrzeć na rywalizację tych drużyn przez pryzmat historii. Oba kluby grały przecież ze sobą już prawie 130 razy, a z piłkarzy, którzy na przestrzeni lat bronili barw zarówno ŁKS-u, jak i Legii, spokojnie można byłoby zestawić dwie naprawdę klasowe jedenastki. Zapraszam gorąco do obejrzenia naszego reportażu, w którym swoimi wspomnieniami oraz prognozami na niedzielę dzielą się między innymi Marcin Mięciel oraz Piotr Czachowski. Przypomnimy też kilka mniej znanych faktów z życiorysów piłkarzy, o których bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że są legendami polskiego futbolu – dodaje Westfal.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]