Aktualności

O półfinał ŁKS II zagra z KS Złoczewią

0
03 / 02 / 2023

W piątek poznaliśmy pary ćwierćfinałowe rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Rezerwy ŁKS-u zmierzą na tym etapie z KS Złoczewią Złoczew. Zaplanowany na 21 czerwca 2023 roku finał tych rozgrywek odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Trzecioligowi piłkarze ŁKS II Łódź przeszli przez Okręgowy Puchar Polski jak burza, zdobywając w czterech meczach aż 40 goli. W nagrodę, tak jak ostatnio, zagrają wiosną w Wojewódzkim Pucharze Polski, gdzie w spotkaniu, którego stawką będzie awans do półfinału, zmierzą się na wyjeździe z KS Złoczewią Złoczew.

Drużyna z powiatu sieradzkiego po rundzie jesiennej zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli klasy okręgowej grupy Sieradz. W drodze do ćwierćfinału rywal ełkaesiaków pokonał LZS Masłowice (7:0), LKS Chojne (3:0), KS Radoszewice (8:1), Orkan Buczek (4:3) oraz Pogoń Zduńska Wola (2:0), natomiast podopieczni trenera Marcina Matysiaka okazali się lepsi od Bzury Ozorków (13:0), Włókniarza Pabianice (11:1), Łódzkiej Akademii Futbolu (8:1) i Boruty Zgierz (8:0).

Ćwierćfinały – 19 kwietnia 2023:

  • Stal Niewiadów – KS Pelikan Łowicz (mecz nr 1)
  • TS Sokół Aleksandrów Łódzki – Unia Skierniewice (mecz nr 2)
  • KS Warta Sieradz – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (mecz nr 3)
  • KS Złoczewia Złoczew – ŁKS II Łódź (mecz nr 4)

Półfinały – 10 maja 2023:

  • Zwycięzca meczu nr 3 – Zwycięzca meczu nr 1 (półfinał nr 1)
  • Zwycięzca meczu nr 2 – Zwycięzca meczu nr 4 (półfinał nr 2)
*Gospodarzem będzie drużyna grająca w niższej klasie rozgrywkowej.

Finał – 21 czerwca 2023 (Stadion Króla):

  • Zwycięzca półfinału nr 1 – Zwycięzca półfinału nr 2.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny