Aktualności

Nowy na pokładzie. Milan Spremo w ŁKS

20
10 / 02 / 2023

Do naszego klubu dołączył Milan Spremo. ŁKS związał się z byłym młodzieżowym reprezentantem Serbii umową obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

Nowy piłkarz ŁKS-u urodził się w Nowym Sadzie. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w klubie FK Vojvodina Nowy Sad, gdzie występował zarówno w drużynie juniorów, jak i potem w pierwszym zespole (w futbolu seniorskim zadebiutował w 2012 roku).

W kolejnych latach zawodnik reprezentował barwy kilku serbskich klubów (FK Sloga 33, FK Proleter Nowy Sad, FK Vojvodina Nowy Sad, Javor Matis, OFK Backa i FK Napredak Krusevac), słoweńskiego NK Celje oraz uzbeckiego Kokand 1912.

Latem zeszłego roku dołączył do występującego w lidze Bośni i Hercegowiny – FK Borac Banja Luka, w barwach którego w sezonie 2022/2023 rozegrał łącznie 15 spotkań i zdobył 2 gole (zaliczył też dwa mecze w Lidze Konferencji UEFA). W sumie tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej Serbii, Słowenii, Uzbekistanu oraz Bośni i Hercegowiny zaliczył 204 występy, zdobył 7 goli i zanotował 4 asysty.

27-letni piłkarz mierzy 175 cm, najczęściej gra na pozycji lewego obrońcy, a w przeszłości występował w młodzieżowych reprezentacjach Serbii (U-16, U-17, U-19 i U-20; w sumie: 20 meczów i 3 gole).

Milan Spremo trenował z ełkaesiakami w trakcie zgrupowania Turcji, występował w meczach sparingowych, a teraz ŁKS podpisał z nim umowę, która obowiązuje do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia na kolejny sezon.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny