Aktualności

Noworoczne spotkanie z ŁKS. Zgłoś swój udział!

27
04 / 01 / 2020

fot. Artur Kraszewski

W Łódzkim Klubie Sportowym doceniamy kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe. Z myślą o takich właśnie osobach postanowiliśmy w najbliższy czwartek zorganizować specjalną konferencję prasową, w której udział wezmą zaproszeni dziennikarze oraz fani, którzy posiadają karnet od drugiej ligi i odpowiednio wcześnie wyślą odpowiednie zgłoszenie.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia o godz. 19:00. Szczegóły podamy w wiadomości mailowej na maile, które zostaną dołączone do zgłoszenia.

Chęć udziału w konferencji można zgłaszać w poniższym formularzu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku (20:00). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, spośród wszystkich chętnych wylosujemy kilkunastu, z którymi skontaktujemy się we wtorek.

Zależy nam na tym, aby podczas czwartkowego spotkania jego uczestnicy byli aktywni i zadawali pytania władzom klubu, trenerowi oraz wybranym piłkarzom – dlatego warto przygotować się wcześniej.

Zachęcamy również do zadawania pytań w komentarzach pod postem, wybrane zostaną zadane podczas konferencji.

Do zobaczenia wkrótce podczas rozmowy o Łódzkim Klubie Sportowym!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny