Klub

Napisz wersy nowej piosenki o ŁKS i wygraj głośniki marki Edifier

16.12.2020

16.12.2020

Napisz wersy nowej piosenki o ŁKS i wygraj głośniki marki Edifier

Na stadionie w tym roku już razem nie pośpiewamy, a że bardzo nam tego brakuje wraz z naszym partnerem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są wysokiej klasy głośniki marki Edifier.

Zasady konkursu są proste. Napisz co najmniej dwa autorskie wersy piosenki o ŁKS-ie (może być więcej niż dwa) i wyślij nam je w treści maila na adres konkurs@lkslodz.pl, zaznaczając w tytule wiadomości: „Konkurs Edifier”. Bardzo liczymy na waszą kreatywność, więc pamiętajcie, że wersy piosenki muszą być unikalne (czyli nie zaczerpnięte z powstałych w przeszłości piosenek).

Na wasze propozycje czekamy do poniedziałku (21 grudnia). Zwycięskie teksty opublikujemy na łamach naszej strony internetowej, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Nagrodą w konkursie są wysokiej klasy głośniki od naszego partnera – firmy Edifier, cenionego na świecie producenta głośników i słuchawek, który jest partnerem naszego klubu.

  • 🥇 1 miejsce – Edifier M1390BT
  • 🥈 2 miejsce – Edifier M2290BT
  • 🥉 3 miejsce – Edifier M2280

Firma Edifier istnieje 20 lat, a zaufanie klientów zaskarbiła sobie produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także – niespotykanym nigdzie indziej designerskim wzornictwem.