Aktualności

10 najlepszych prezentów dla ełkaesiaka. Świąteczna oferta sklepu ŁKS

19
15 / 12 / 2020

Święta za pasem, więc czas zaprezentować świąteczną ofertę dla kibiców ŁKS-u. Byliście grzeczni w tym roku? Jeśli tak, możecie znaleźć pod choinką wiele ełkaesiackich prezentów.

Przedstawiamy Wam dziesięć najlepszych ełkaesiackich prezentów i świątecznych artykułów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Grube świąteczne skarpetki

Wydaje się Wam, że świąteczne skarpetki to oklepany prezent? Nie w tym przypadku. Wykonane z najwyższej jakości materiałów skarpety z ełkaesiackimi motywami sprawią radość każdemu kibicowi. Na zimę jak znalazł.


Filiżanki

Przy kawie można rozmawiać o ŁKS-ie godzinami, zwłaszcza jeśli tą kawą będziecie się raczyć z tak eleganckich filiżanek. Ten limitowany zestaw składa się z dwóch niezwykle gustownych filiżanek ozdobionych elegancką przeplatanką oraz dwóch spodków z ełkaesiackim mottem.


Gra „Łódzki Pan – edycja ŁKS”

Gra planszowa „Łódzki Pan” zapewni Wam świetną rozrywkę na wiele zimowych wieczorów, tym bardziej że mamy dla Was specjalną edycję tej gry dedykowaną kibicom ŁKS-u. W jej skład weszły m.in. unikalne karty ŁKS-u, specjalne figurki z podobiznami legendarnych ełkaesiackich postaci, streszczająca dzieje klubu broszura i efektowna plansza do gry, na której znajdziemy najważniejsze miejsca związane z ŁKS-em.


Kubek ŁKS

W trakcie zabawy z grą planszową warto pokrzepić się kubkiem gorącej herbaty i tak się doskonale składa, że mamy dla Was czaderski kubek z ełkaesiackim graffiti, które pojawia się też w grze. Z takim zestawem można spędzić przy „Łódzkim Panu” wiele godzin.


Kartka 3D 

Wysyłanie kartek świątecznych wyszło z  tradycji? Nic z tych rzeczy, tym bardziej że w tym przypadku nadarzy się okazja obdarowania kogoś bliskiego wyjątkową ełkaesiacką kartką 3D. Nie tylko zresztą od święta, bo nasza kartka znakomicie sprawdzi się na urodziny, imieniny i inne okazje.


Puzzle 2D – stadion ŁKS

Też nie możecie doczekać się zakończenia rozbudowy stadionu ŁKS? To już niebawem, a wcześniej… zróbcie to sami! Ekologiczne puzzle przedstawiające prawdziwe serce sportu Łodzi z dodatkowymi 12 elementami do wyciągnięcia to świetna zabawa dla małych i dużych.


Perfumy „Łodzianin” i „Łodzianka”

Zamierzasz obdarować wyjątkowym prezentem bliską osobę? Dobrze trafiłeś! Perfumy doskonale nadają się na prezent, więc przygotowaliśmy z myślą o Was dwie linie zapachowe – dla niego: dziarski, ujmująco zadziorny i szarmancki „Łodzianin”; dla niej: trochę rozmarzona, trochę filuterna, ale przy tym pewna siebie i odważna „Łodzianka”.


Kalendarze trójdzielne

W święta zwykle życzymy bliskim pomyślnego Nowego Roku, więc w naszej ofercie nie mogło zabraknąć trójdzielnego kalendarza z efektownym zdjęciem stadionu. Na takim kalendarzu zaznaczycie każdy zbliżający się mecz naszych piłkarzy.


Drewniane pudełko do zapakowania prezentów

Specjalne prezenty wymagają specjalnej oprawy. Drewniane pudełko do zapakowania prezentu z herbem Łodzi i przeplatanką zrobi wrażenie na każdym w ten sposób obradowym ełkaesiaku.


Szaliki, koszulki i wiele innych…

W naszym sklepie znajdziecie też bluzy, szaliki i wyjazdowe koszulki meczowe piłkarzy ŁKS-u, które doskonale sprawdzą się na prezent.

Zajrzyjcie na stronę sklepu ŁKS na R-GOL.com

Wesołych (i biało-czerwono-białych) Świąt!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny