Aktualności

Mikołaj Lipień dłużej w ŁKS

7
20 / 12 / 2021

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

ŁKS przedłużył umowę z Mikołajem Lipieniem. Nasz klub związał się z utalentowanym pomocnikiem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2024 roku.

18-latek już w poprzednim sezonie należał do wyróżniających się zawodników drugiej drużyny ŁKS-u i przyczynił się do awansu rezerw do trzeciej ligi, kończąc poprzednie rozgrywki czwartej ligi z 34 meczami na koncie, siedmioma golami i tyloma też asystami.

W bieżącym sezonie Mikołaj Lipień, który pojawił się w Łodzi w 2019 roku (wcześniej reprezentował barwy Wisły Czarny Dunajec i SMS-u Kraków), rozegrał 19 meczów (komplet spotkań w III lidze) i zdobył jedną bramkę (zaliczył też dwa spotkania i zdobył bramkę w Okręgowym Pucharze Polski). Dodajmy, że jego dobra dyspozycja nie umknęła uwadze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny trenera Kibu Vicuñy, co z kolei sprawiło, że zdolny pomocnik trenował też z pierwszoligowcami.

ŁKS przedłużył umowę z Mikołajem Lipieniem. Nasz klub związał się z utalentowanym pomocnikiem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2024 roku.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny