Aktualności

Krystian Kierach na koniec 2021: Obronią nas czas i praca

2
16 / 12 / 2021

– Jesteśmy młodą akademią piłkarską, która nadal się rozwija. Obronią nas czas i praca. Myślę, że efekty pojawią się niedługo – mówi Krystian Kierach. Koordynator Akademii ŁKS podsumował piłkarską jesień ełkaesiackiej młodzieży i zdradził nam plany na najbliższą przyszłość.

Krystian Kierach na koniec 2021 roku opowiedział nam o tych najmłodszych i o tych najstarszych w Akademii ŁKS, a także o realizowanych projektach, przygotowaniach do wiosny i planach na najbliższą przyszłość.

Krystian Kierach (koordynator Akademii ŁKS): Zajęcia w tym roku kończymy 18 grudnia, ale już teraz zaplanowaliśmy cały okres przygotowawczy. Do treningów wracamy 10 stycznia. Przed nami bardzo ciekawa i intensywna runda wiosenna. Nadal musimy być bardzo cierpliwi. Jesteśmy młodą akademią piłkarską, która ciągle się rozwija i obecnie znajduje się na etapie swego rodzaju dojrzewania piłkarskiego. Obronią nas czas i praca, a efekty – w co głęboko wierzę – pojawią się niedługo.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny