Mieszko Lorenc: Wierzę, że złe rzeczy wkrótce będą za nami

10 / 11 / 2021

– W sobotę musimy być gotowi na trudny mecz – mówi Mieszko Lorenc przed starciem z GKS-em Katowice.

🎙 Mieszko Lorenc (piłkarz ŁKS-u): Mecz w Opolu był bardzo słaby w naszym wykonaniu i dlatego musieliśmy go wnikliwie przeanalizować. Wszystko sobie wyjaśniliśmy i mam nadzieję, że w sobotę udowodnimy to na boisku. W poprzedniej kolejce szwankowała obrona pola karnego i właśnie na tym m.in. skupiliśmy się w tym tygodniu. Jeśli chodzi o mnie, to liczę, że tych występów w pierwszej drużynie będzie coraz więcej. Każdy mecz dla każdego z młodych zawodników jest okazją do nabycia doświadczenia. Jestem tego częścią i oczywiście mocno przeżywam ostatnie niepowodzenia, ale wierzę, że to co złe wkrótce będzie za nami.