Mieszko Lorenc już po zabiegu

Mieszko Lorenc już po zabiegu

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Mieszko Lorenc przeszedł pomyślnie operację rekonstrukcji ACL i rozpoczął już rehabilitację w klinice Esse dla zdrowia, która wedle prognoz specjalistów potrwa do kwietnia 2023 roku.

21-letni piłkarz, który w tym sezonie rozegrał w barwach ŁKS-u w sumie dziesięć meczów i zdobył jedną bramkę, doznał kontuzji w wyjazdowym meczu łodzian z Resovią w Rzeszowie.

Uraz okazał się poważny, ale już w ubiegły piątek zawodnik przeszedł pomyślnie operację rekonstrukcji ACL, którą wykonał w klinice Esse dla zdrowia dr Jan Skorupski w asyście dr Damiana Durki. W sali operacyjnej w trakcie zabiegu nie zabrakło też naszego fizjoterapeuty Tomasza Drzewieckiego, który od poniedziałku zabrał się z naszym zawodnikiem do pracy.

Rehabilitacja w klinice ESSE dla zdrowia potrwa do kwietnia, więc mniej więcej wtedy należy spodziewać się powrotu piłkarza do treningów.

Mieszku, życzymy dużo zdrowia! Czekamy na Ciebie!