ŁKS i Mieszko – nowa jakość współpracy!

18.10.2024

ŁKS i Mieszko – nowa jakość współpracy!

ŁKS Łódź rozpoczął współpracę z firmą Mieszko, renomowanym producentem najwyższej jakości słodyczy. To wyjątkowe partnerstwo łączy mistrzostwo w produkcji doskonałych wyrobów cukierniczych z duchem sportowej rywalizacji i drużynowej gry.

Podobnie jak w sporcie, gdzie sukces zależy od współpracy, zaangażowania i determinacji, Mieszko od lat dąży do perfekcji w każdym aspekcie swojej działalności. Produkty Mieszko powstają z najlepszych składników, z dbałością o każdy detal – tak jak piłkarze ŁKS-u walczą na boisku, aby osiągnąć najwyższy poziom. Dzielimy te same wartości: jakość, pasję i niezłomność w dążeniu do celu.

W ramach współpracy firma Mieszko będzie aktywnie wspierać drużynę ŁKS-u Łódź, podkreślając, że zarówno sport, jak i produkcja wyrobów cukierniczych wymagają ciężkiej pracy zespołowej, a także poświęcenia i precyzji. To dzięki wspólnym wysiłkom i harmonijnej współpracy powstają produkty oraz sportowcy osiągają wyniki, które inspirują i zachwycają.

Partnerstwo to jest symbolem wspólnego wysiłku w dążeniu do mistrzostwa – zarówno na murawie, jak i w zakładach produkcyjnych naszego partnera. Mieszko i ŁKS Łódź zamierzają inspirować zarówno piłkarzy, jak i konsumentów, promując wartości takie jak współpraca, wytrwałość, doskonałość oraz jakość.