Michał Koterski wspiera akcję karnetów dla młodych ełkaesiaków

Klub

Michał Koterski wspiera akcję karnetów dla młodych ełkaesiaków

27.07.2017

27.07.2017

Akcja kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego: „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” cały czas trwa. Fanatycy łódzkiej drużyny zebrali już ponad 20 tysięcy złotych na karnety dla najmłodszych sympatyków klubu, a swoją cegiełkę dokłada coraz więcej rozpoznawalnych osób związanych z ŁKS-em.

W ostatnich dniach do grona ludzi, którzy chcą pomóc młodzieży w Łodzi dołączyło dwóch wiernych fanów Łódzkiego Klubu Sportowego. Michał „Misiek” Koterski, aktor i prezenter telewizyjny znany m.in. z kultowych filmów Marka Koterskiego oraz serialu „Na Wspólnej” zdecydował się na kupno aż trzech karnetów dla młodych kibiców. Popularny showman wspiera zresztą swój klub nie po raz pierwszy – wcześniej aktywnie zaangażował się choćby w akcję „Oddaj Hołd Galerze”.

Kolejne dwa karnety dokupił Tomasz Wieszczycki, rodowity łodzianin, wychowanek i wieloletni piłkarz ŁKS-u, mistrz Polski w naszych barwach w 1998 roku. „Wieszczu” również na każdym kroku podkreśla, że jego serce pompuje biało-czerwono-białą krew, więc oczywiście jako jedna z legend ŁKS-u nie odmówił wsparcia dla kolejnych pokoleń fanatyków klubu.

Przypomnijmy, że wcześniej do akcji dołączył także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Mamy nadzieję, że w ślad za nimi pójdą kolejni ludzie kojarzeni z Łodzią czy Łódzkim Klubem Sportowym. Dołączyć do grona wspierających najmłodszą część naszej publiki może zresztą każdy…

Wystarczy dokonać wpłaty 90 zł (tyle wyniesie zakup karnetu dla jednego młodego fana na mecze w rundzie jesiennej) na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422.
W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.