Aktualności

Michał Brudnicki wypożyczony do Unii Skierniewice

10
12 / 02 / 2020

Michał Brudnicki po pół roku spędzonych na wypożyczeniu w Unii Janikowo drugą połowę sezonu spędzi na wypożyczeniu  w innej trzecioligowej Unii – tej ze Skierniewic.

Rundę jesienną tego sezonu Brudnicki rozpoczął jako podstawowy bramkarz klubu z Janikowa. 23-letni bramkarz zagrał w pięciu pierwszych kolejkach grupy II trzeciej ligi, ale potem na boisku pojawił się jeszcze tylko cztery razy, bo szkoleniowiec „Dumy Kujaw” zdecydował o tym, aby golkiperem był jeden z młodzieżowców. Tym samym dorobek „Brudiego” za pierwszą część rozgrywek zamknął się bilansem 9 meczów (w tym dwoma bez straty gola) i 18 wpuszczonych  bramek, a klub z Janikowa skończył rok na szóstym miejscu w tabeli.

Nowa drużyna Brudnickiego w grupie I trzeciej ligi zajmuje natomiast na półmetku 10. miejsce. Spośród 18 spotkań wygrała 8, jedno zremisowała i 9 przegrała. Warto też dodać, że Unia Skierniewice strzeliła dotąd 31 goli i straciła aż 39, co jest drugim najgorszym wynikiem w całej lidze (więcej bramek stracił tylko zdecydowanie najsłabszy w stawce KP Wasilków). Do rundy wiosennej skierniewiczanie przystąpią z przewagą ośmiu punktów nad strefą spadkową i ze stratą 12 „oczek” do lidera z Ostródy.

Michał, powodzenia w nowym klubie i w nowej lidze!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]