Mecz z Wartą już za 3 dni

29.08.2023

Mecz z Wartą już za 3 dni

Nie ma czasu do stracenia, bo już w piątek zobaczymy się z piłkarzami ŁKS-u przy okazji bardzo ważnego meczu z Wartą Poznań. Liczymy na kolejny niezapomniany wieczór na stadionie Króla.

Plan treningowy ŁKS-u:

Na pierwszym treningu po meczu z Puszczą Niepołomice ełkaesiacy spotkali się już w niedzielę. Na ten mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie piątkowy mecz ŁKS-u z Wartą Poznań, sztab szkoleniowy zaplanował w sumie pięć jednostek treningowych. Jedna z nich odbędzie się na płycie stadionu Króla.

Sytuacja kadrowa:

W meczu z Wartą nie będą mogli zagrać pauzujący za kartki Jakub Letniowski oraz Adrian Małachowski. Pozostali zawodnicy (indywidualnie trenował ostatnio tylko Adam Marciniak) powinni być w tym tygodniu do dyspozycji sztabu szkoleniowego, chociaż więcej na ten temat powie zapewne trener Kazimierz Moskal na przedmeczowej konferencji prasowej.

Co słychać u rywala:

W Warcie nikt nie będzie pauzował za kartki. Na początku sezonu poznaniacy mieli problemy kadrowe, ale trener Dawid Szulczek dał do zrozumienia po ostatnim spotkaniu (0:0 z Cracovią), że pod tym względem sytuacja wyraźnie się poprawia. – Wiemy, że zawodnicy, którzy zaczęli trenować pod koniec okresu przygotowawczego już dochodzą do siebie i wiemy, że już niedługo nie będą prosili o zmianę. Liczę na to, że nasza linia obrony się mocno skonsoliduje i złapiemy komunikacje – powiedział szkoleniowiec Warty po ostatnim spotkaniu.

Do zobaczenia na stadionie Króla!

Mecz ŁKS-u z Wartą Poznań rozpocznie się w piątek, 1 września, o godz. 18. Sprzedaż biletów na to spotkanie trwa już na stronie bilety.lkslodz.pl. Sprzedaż w kasach biletowych we wtorek, środę i czwartek (godz. 15-19). Więcej o biletach na mecz ŁKS – Warta Poznań TUTAJ.