Aktualności

Mecz z Resovią sędziuje Tomasz Wajda

3
08 / 04 / 2021

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie ŁKS-u z Resovią zaplanowane w ramach 24. kolejki Fortuna 1 Ligi poprowadzi Tomasz Wajda.

W tym sezonie doświadczony arbiter prowadził czternaście meczów, w tym spotkania Fortuna 1 Ligi, Fortuna Pucharu Polski oraz dwa starcia w PKO Ekstraklasie, w których pokazał w sumie 70 żółtych kartek, 4 czerwone kartki i podyktował sześć rzutów karnych.

40-letni sędzia w przeszłości prowadził kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków. W 2011 roku na zapleczu ekstraklasy był rozjemcą meczów ŁKS-u z Wartą Poznań (0:0) i Flotą Świnoujście (1:5), w 2012 w ekstraklasie – przegranego starcia z Jagiellonią w Białymstoku (1:2) i wygranego w pierwszej lidze meczu z Sandecją Nowy Sącz (3:2), z kolei w sezonie 2018/2019 prowadził wygrane przez „Rycerzy Wiosny” mecze z Chrobrym Głogów (1:0) i Chojniczanką w Chojnicach (2:1) oraz przegrane starcie z Bytovią (2:3).

W listopadzie ubiegłego roku Tomasz Wajda był rozjemcą ligowego meczu ełkaesiaków z GKS-em Jastrzębie, który nasi piłkarze wygrali 3:0, natomiast w tym roku spotkaliśmy się z tym arbitrem przy okazji pucharowego starcia z Legią Warszawa (2:3).

We sobotę asystentami Tomasza Wajdy będą Sebastian Mucha i Katarzyna Wójs, a sędzią technicznym – Daniel Kruczyński. Początek zawodów o godz. 15.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]