Mecz z Odrą Opole bez udziału publiczności

11 / 05 / 2022

Decyzją Komisji Dyscyplinarnej PZPN-u ostatni domowy mecz ełkaesiaków tego sezonu zostanie rozegrany bez udziału publiczności. O propozycji rekompensującej karnetowiczom zamknięte trybuny na spotkaniu z Odrą Opole poinformujemy po zakończeniu sezonu.

Dziękujemy kibicom ŁKS-u, a szczególnie karnetowiczom za wsparcie w kończącym się pierwszoligowym sezonie, a także za zaufanie wyrażające się w zakupie ważnych z punktu widzenia klubu stałych wejściówek.

Z myślą o tych wszystkich, którzy zakupili karnety przygotowujemy propozycję stanowiącą formę rekompensaty za zamknięte trybuny na meczu z Odrą Opole. Ze względu na to, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy bieżący sezon zakończy się dla piłkarzy ŁKS-u, rzeczoną propozycję przedstawimy po zakończeniu obecnych rozgrywek, więc dotyczyć będzie ona sezonu 2022/2023.

W związku z zakazem rozegrania meczu z Odrą Opole z udziałem publiczności posiadacze karnetów na cały sezon, rundę wiosenną lub mini karnetów obejmujących trzy ostatnie spotkania sezonu (w tym ten z Odrą Opole) nie będą mogli wykorzystać swoich wejściówek w najbliższą niedzielę.