Mecz sparingowy: Raków – ŁKS 2:3

12.10.2024

Mecz sparingowy: Raków – ŁKS 2:3

Łukasz Grochala | Cyfrasport

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze ŁKS-u pokonali 3:2 Raków Częstochowa. Gole dla łodzian w grze kontrolnej z wiceliderem PKO BP Ekstraklasy zdobyli Maksymilian Sitek, Piotr Głowacki i Andreu Arasa.

Ze względu na szkoleniowy charakter zawodów i decyzję sztabów trenerskich obu drużyn, sobotni sparing, w którym ełkaesiacy zmierzyli się z zajmującym drugie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy Rakowem Częstochowa, został rozegrany bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów, dlatego tym razem publikujemy jedynie wynik zawodów i autorów goli dla łodzian.

ŁKS wygrał z zespołem trenera Marka Papszuna 3:2 po golach Maksymiliana Sitka, Piotra Głowackiego (obrońca wykorzystał rzut karny) oraz Andreu Arasy. Przy okazji przypominamy, że najbliższy mecz ligowy podopieczni Jakuba Dziółki rozegrają w niedzielę 20 października, gdy na stadionie Króla zmierzymy się ze Stalą Stalowa Wola (początek o godz. 17).

• Mecz sparingowy | Raków Częstochowa – ŁKS Łódź 2:3
  • Bramki dla ŁKS-u: Maksymilian Sitek, Piotr Głowacki (kar.), Andreu Arasa