Klub

Mecz ŁKS – Warta w Telewizji Polskiej

26.04.2018

26.04.2018

Mecz ŁKS – Warta w Telewizji Polskiej

 

Starcie dwukrotnych mistrzów Polski na szczycie drugiej ligi pokaże na żywo TVP3 Łódź i sport.tvp.pl. Piłkarzy i kibiców „Rycerzy Wiosny”, którzy wypełnią trybunę stadionu przy al. Unii 2, obserwować więc będzie tego dnia szersza publika.

Tych więc spośród kibiców ŁKS-u, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie zapraszamy przed ekrany telewizorów i komputerów. Nie mamy jednak wątpliwości, że większość z Was wybierze opcję bezpośredniego udziału w tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się widowisku.

W minionym trzecioligowym sezonie łódzki oddział Telewizji Polskiej przeprowadził transmisje m.in. z derbowych pojedynków z Widzewem oraz jesiennego starcia z Ursusem Warszawa (3:1 dla ŁKS-u). W obecnych rozgrywkach TVP3 Łódź obecna była na przegranym meczu z Olimpią Elbląg, mamy więc nadzieję, że tym razem widzowie będą mieli okazję obejrzeć dobrą grę ełkaesiaków i ich zwycięstwo.

Rodzi się pytanie, czy kanonada w Elblągu okaże się reaktywacją „Rycerzy Wiosny”? Przy al. Unii zaczęto się zastanawiać nad nowym przydomkiem dla zespołu. Mecz z Olimpią na jakiś czas pomógł w zaprzestaniu tych praktyk. Można posunąć się nawet o krok dalej. Być może nawiązanie do wyczynu sprzed sześciu dekad zostanie zwieńczone awansem na zaplecze ekstraklasy? Czas pokaże.” – czytamy na oficjalnej stronie TVP3 Łódź.

Wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zapraszamy przede wszystkim na stadion, bo to dam doświadczenie płynące ze wspólnego przeżywania emocji sprawia najwięcej przyjemności. Tym zaś, którzy z jakichś powodów nie będą mogli być z nami, zachęcamy aby w piątek 27 kwietnia włączyć o 17.30 TVP3 Łódź lub przejść na stronę sport.tvp.pl.