Mateusz Kowalczyk powołany do reprezentacji Polski do lat 18

Mateusz Kowalczyk powołany do reprezentacji Polski do lat 18

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Dobra dyspozycja Mateusza Kowalczyka w ostatnich tygodniach nie umknęła uwadze trenerowi Marcinowi Broszowi, który jest selekcjonerem reprezentacji Polski U-18. Pomocnik ŁKS-u został powołany na zgrupowanie kadry narodowej rocznika 2004, które odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Zgrupowanie zaplanowane zostało na 8-9 marca w Rącznej, czyli na terenach ośrodka treningowego Cracovii. Oprócz zawodnika, który w miniony weekend zadebiutował oficjalnie w pierwszej drużynie ŁKS-u, powołania otrzymało jeszcze 24 piłkarzy – m.in. z Legii Warszawa, Zagłębia Lubin, Rakowa Częstochowa oraz Śląska Wrocław.

Mateusz, gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za Twoją dobrą postawę również w zajęciach z białym orłem na piersi!