Aktualności

Mariusz Zasada nowym trenerem w Akademii ŁKS

13
11 / 01 / 2021

Mariusz Zasada został nowym trenerem w Akademii ŁKS. Były piłkarz m.in. ŁKS-u i Polonii Warszawa trafi do sztabu szkoleniowego ŁKS U16 i ŁKS U17.

Nowy trener urodził się w Łodzi, a pierwsze piłkarskie kroki stawiał na obiektach łódzkiego Startu. Do ŁKS-u trafił jesienią 2003, w barwach którego rozegrał 12 meczów i zdobył jedną bramkę (w meczu z Aluminium Konin). Były obrońca przez 15 lat swojej kariery zawodniczej grał jeszcze w Turze Turek, Polonii Warszawa, Górniku Łęczna i Miedzi Legnica.

Później wrócił do Łodzi i występował w drużynach w naszym województwie, ucząc się fachu trenerskiego. W ostatnim czasie nowy trener Akademii pracował w UKS SMS Łódź, będąc asystentem w drużynie juniora starszego, występującego w Centralnej Lidze Juniorów.

W Akademii ŁKS Mariusz Zasada stworzy sztab szkoleniowy ŁKS U17 (rocznik 2004) i ŁKS U16 (rocznik 2005) wraz z Jakubem Wróblewskim i trenerem bramkarzy Krystianem Ilnickim.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i sukcesów w pracy z młodzieżą.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]