Marcin Matysiak po meczu rezerw z Sokołem

11 / 11 / 2021

– Potrafiliśmy zdominować rywala. To jest właściwy kierunek – powiedział trener Marcin Matysiak po wygranym 1:0 spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki w Okręgowym Pucharze Polski. Z opiekunem rezerw rozmawialiśmy także o tym, co czeka nasz zespół z końcówce rundy jesiennej trzeciej ligi.

🎙 Marcin Matysiak (trener rezerw ŁKS-u): Jesteśmy zadowoleni z tego, co zaprezentowaliśmy na boisku w meczu z Sokołem. Cały czas byliśmy w posiadaniu piłki, a kiedy posiadasz piłę – kontrolujesz mecz i na tym nam w środę bardzo zależało. Poza tym dobrze reagowaliśmy po stracie piłki i zagraliśmy na zero z tyłu. Musimy do każdego meczu podchodzić z entuzjazmem, bo wiemy nad czym musimy pracować i co należy poprawić, ale te wysoko podniesione głowy są tutaj najważniejsze.