Aktualności

Marcin Matysiak I Robert Graf | Konferencja prasowa

1
23 / 05 / 2024

Wiceprezes ŁKS-u Robert Graf i trener Marcin Matysiak spotkali się z łódzkimi dziennikarzami przed ostatnim meczem sezonu, a tematem konferencji prasowej było stanowisko pierwszego szkoleniowca naszego klubu.

Robert Graf (wiceprezes ŁKS-u): Zaproponowaliśmy trenerowi Marcinowi Matysiakowi dalszą współpracę, ale rozumiemy wszelkie powody, dla których nie mógł podjąć się tej misji. Natomiast zaproponowaliśmy trenerowi pozostanie w klubie i tutaj szkoleniowiec podejmie decyzję wkrótce.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Dużo emocji jest we mnie… Mecz ze Stalą Mielec będzie ostatnim dla mnie w roli pierwszego trenera. Przejmując zespół w trudnej sytuacji wierzyłem, że uda się zrealizować cel, ale tak się jednak nie udało. Podjąłem decyzję, że w kolejnym sezonie nie będę pełnił funkcji pierwszego trenera. Powodów jest wiele. […] Moim marzeniem jest wrócić do ŁKS-u, ale jako lepszy trener.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny