Drużyna

Rahil Mammadov powołany do reprezentacji Azerbejdżanu

15.03.2024

15.03.2024

Rahil Mammadov powołany do reprezentacji Azerbejdżanu

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Obrońca ŁKS-u Rahil Mammadov znalazł się w gronie zawodników powołanych przez selekcjonera reprezentacji Azerbejdżanu na marcowe mecze z Mongolią i Bułgarią.

Dobra postawa środkowego obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego nie uszła uwadze Arifa Asadova, selekcjonera reprezentacji Azerbejdżanu. Rahil Mammadov rozegrał w tym roku sześć ligowych meczów (od pierwszej do ostatniej minuty) i należał zdaniem futbolowych ekspertów do wyróżniających się zawodników naszego zespołu.

Wkrótce 28-letni piłkarz będzie miał szansę znaleźć się w kadrze meczowej reprezentacji Azerbejdżanu na towarzyskie mecze z Mongolią (piątek 22 marca) i Bułgarią (poniedziałek 25 marca). Warto dodać, że Rahil Mammadov ma na koncie już 15 rozegranych spotkań w reprezentacji swojego kraju (wystąpił m.in. w pięciu ostatnich spotkaniach eliminacji do mistrzostw Europy).