Akademia

Maksymilian Rozwandowicz zagra w ŁKS II

03.07.2024

03.07.2024

Maksymilian Rozwandowicz zagra w ŁKS II

Marcin Pirga | Cyfrasport

Do Łódzkiego Klubu Sportowego wraca Maksymilian Rozwandowicz. Doświadczony zawodnik będzie występował w drugoligowej drużynie rezerw.

Maksymilian Rozwandowicz jest wychowankiem Włókniarza Pabianice. Po raz pierwszy został piłkarzem ŁKS-u na początku 2017 roku. W barwach naszego klubu regularnie występował w III, II i I lidze, a także w Ekstraklasie, pełniąc wielokrotnie rolę kapitana zespołu (to też jedyny historii naszego klubu piłkarz z golami w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce). W sumie w pierwszym zespole ŁKS-u rozegrał 150 meczów i zdobył 17 bramek.

Radosław Jóźwiak | Cyfrasport

Dwa ostatnie sezony Maksymilian Rozwandowicz spędził w pierwszoligowym wówczas jeszcze Zagłębiu Sosnowiec, zaliczając 68 spotkań i zdobywając 3 gole.

W nowych rozgrywkach piłkarza znów zobaczymy w barwach ŁKS-u, ale tym razem w drużynie drugoligowych rezerw prowadzonej przez trenera Konrada Geregę. Umowa klubu z zawodnikiem obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.