Aktualności

Maksymilian Rozwandowicz z wizytą u prezydenta Pabianic

18
19 / 06 / 2019

W miniony poniedziałek obrońca ŁKS-u, Maksymilian Rozwandowicz gościł w Urzędzie Miejskim w Pabianicach gdzie spotkał się z Prezydentem Miasta Grzegorzem Mackiewiczem.

Okazją do spotkania był awans Łódzkiego Klubu Sportowego do Lotto Ekstraklasy. Po trwających ponad godzinę wspólnych rozmowach na temat minionego sezonu, a także przygotowań do zbliżających się rozgrywek Maksymilian Rozwandowicz odebrał z rąk głowy miasta specjalne podziękowania oraz flagę Pabianic. Zawodnik również przygotował upominki, m.in. koszulkę z podpisami całej drużyny czy książkę wydaną na 110-lecie klubu.

Oprócz prezydenta w spotkaniu uczestniczył również jego zastępca Marek Gryglewski, a także radni Łukasz Stencel i Krzysztof Rąkowski oraz Adam Marczak, dyrektor ds. administracyjno-technicznych w Pabianickim Centrum Medycznym.

Warto podkreślić, że wielu bliskich współpracowników prezydenta, w tym radnych uczęszcza regularnie na domowe mecze ŁKS-u i na pewno nie inaczej będzie w najbliższym sezonie. Dodatkowo swój udział na spotkaniu z Lechią Gdańsk, inaugurującym rozgrywki Lotto Ekstraklasy zapowiedział sam Grzegorz Mackiewicz.

– Było dla mnie ogromnym zaszczytem odebrać osobiście z rąk prezydenta Grzegorza Mackiewicza gratulacje z okazji awansu ŁKS-u do elity. Wychowałem się w Pabianicach i bardzo się cieszę, że będę mógł reprezentować swoje miasto na boiskach najwyższe klasy rozgrywkowej. – skomentował wizytę Maksymilian Rozwandowicz.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]