Maciej Śliwa: Wyniki budują atmosferę i odwrotnie

Klub

Maciej Śliwa: Wyniki budują atmosferę i odwrotnie

18.03.2023

18.03.2023

– Przed nami ciężki mecz, który może nas bardzo zbudować – mówi Maciej Śliwa, który w ubiegły weekend zadebiutował w barwach ŁKS-u, a w niedzielę w starciu z Ruchem Chorzów ma szansę rozegrać kolejne spotkanie i pomóc drużynie utrzymać pozycję lidera Fortuna 1 Ligi.

Maciej Śliwa (piłkarz ŁKS-u): Cieszę się z debiutu, tym bardziej że dostałem sporo minut i co najważniejsze, wygraliśmy mecz [1:0 ze Stalą Rzeszów – przyp. wł.]. Teraz mogę się skupić tylko na treningach i meczach. Dalej się aklimatyzuję, ale jestem bardzo zadowolony z tego, że dołączyłem do ŁKS-u. Wyniki budują atmosferę, a atmosfera buduje wyniki. Wszystko jest w ŁKS-ie na wysokim poziomie, niczego mi nie brakuje, więc jestem bardzo zadowolony. […] Przed nami ciężki mecz, który może nas bardzo zbudować. Ruch jest u siebie bardzo mocny i na to też jesteśmy gotowi.